ציוד ניקיון לתעשיה

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מכונת שטיפה אנטיבקטריאליות

מכנות שטיפה לרצפות הינה מכונה חשמלית, המשמשת לניקוי ותחזוקה של שטח בנוי ללא שטיחים, כמו: פרקט, רעפים, שיש ורצפת לינולאום.

אפשר לייעד אותה לניקיון משטחים גדולים באפשרות תוספת הרכיבה – מושב ומערכת היגוי אשר מאפשרים לאדם המשתמש בה נוחות גבוהה ואת היכולת לנקות שטחים גדולים ורחבים, בהספק זמן יחסית קצר.

אפקט הניקיון של המכונה נעשה באמצעות קרצוף הרצפה בלחץ גבוהה עם מברשת\סקוטש. הלחץ של המברשת כנגד הרצפה נע בין 30-50 ק"ג תוך כדי הורדת מים וחומרים המיועדים לניקיון והסרת שומנים.

בנוסף המכונה יוצרת פעולת שאיבה של המים המלוכלכים חזרה לתוך מיכל נפרד ומיועד.

השינוי בתעשיית הניקיון בעקבות מגפת הקורונה

במהלך הניסויים הרבים שנעשו במסגרת מגפת הקורונה הצליחו להוכיח כי כל המשטחים יכולים להוות בסיס להדבקה של הנגיף בין בני האדם ובכך לאפשר את המשך התפשטות המגפה.

בבתי חולים, בתי אב ומתקני ייצור מזון מאז ומתמיד נדרשו לעמוד בדרישות הניקיון המחמירות ביותר. באמצעות ניהול ניקיון היגייני, שיטתי וקבוע.

עקב המגפה והצורך החדש לחטא כל משטח לעיתים תכופות, הלכלוך והחיידקים המצטברים בתוך מכונת השטיפה הם מקור להתרבות של חיידקים והתפשטותם. חברת קולומבוס הגרמנית השיקה בעקבות המצב, מכונה חדשה ואנטיבקטריאלית! מכונת הNOBAC

NOBAC הוא תוסף עם השפעה אנטי בקטריאלית על 99.9% מהחיידקים. כתוצאה מהשפעת התוסף האנטיבקטריאלי החיידקים לא מוצאים מקום להתרבות בתוך מכלי המכונה, ומתים.

שם המותג NOBAC  אשר  נרשם כפטנט מתייחס למכלי המים של המכונה אשר מיוצרים מתרכובת ייחודית של פוליאתילן מועשר בתוסף אנטי בקטריאלי אורגני הפועל מתוך המכלים כלפי חוץ ובכך מונע באופן מקצועי צמיחה של חיידקים במיקרו סדקים , כתמים מתים ועל משטחים גסים.

בדיקות מעבדה אשר בדקו את תערובת החיידקים בתוך מיכל המכונה לאחר שלושה ימים נראתה תוצאה של הפחתה ב-99% מהחיידקים המזהמים המצטברים בתוך המכונה במהלך הניקיון – ביחס לזני החיידקים הבאים: אשריכיה קולי , סטפילוקוקוס זהוב וסטפילוקוקוס זהוב עמיד מתיצילין כפי שנקבע ע"י ISO22196.

יתרונות המכונה האנטי-בקטריאלית

יתרונות רבים למכונות השטיפה שקיימת בהם מערכת הנובאק. המכונות המצוידות במערכת NOBAC משפרות משמעותית את הגיינית המכלים והנקיון הכללי ודואגות לחטא גם מבפנים וגם מבחוץ.

למערכת NOBAC אין תאריך תפוגה והמערכת פועלת לכל אורך החיים של מכלי המכונה. מערכת הנובאק תורמת בנוסף לאריכות חיי מכונות השטיפה. השילוב של פוליאתילן הינו בטוח גם לתעשיית המזון ותואם לכל חומרי הניקוי.

לרכישה ופרטים נוספים על המכונה לחצו כאן

לשיחת יעוץ והתאמה חינם