ציוד ניקיון לתעשיה

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מהו גרניק

גרניק הוא כינוי למכונת שטיפה בלחץ מים גבוה שמופעלת על ידי חשמל או מנוע בנזין או סולר. מכונת השטיפה מוציאה לחץ מים גבוה המכונה BAR – בלחצים שונים המתחילים מ50 BAR ועד 500 ויותר.

למה קוראים לגרניק, גרניק?

מקור השם "גרניק" מגיע אלינו מכונת שטיפה בלחץ גבוה שהייתה נמכרת מאוד בשוק הישראלי ונפוצה מאוד בצה"ל ושם הדגם שלה היה "גרניק" והוא היה מוטבע על כל המכונות.

כך קיבלה המכונה כינוי חדש וקליל יותר שנדבק בשפה העברית והוא ה-"גרניק".

למה משתמשים בגרניק?

השימושים העיקרים של מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה הם: שטיפת רכבים, מפעלי מזון, מוסכים, שטיפת רצפות או קירות שהצטבר בהם לכלוך קשה לניקוי רגיל, לכלל התעשיה אשר זקוקה לניקיון מסיבי וחזק כגון ניקוי כלי צמ"ה ועוד.

בנוסף הגרניק מסייע בעזרת הזרקת חול לניקוי גרפיטי או קילוף צבע מברזל, ניקוי ופריצות צנרות ביוב ומרזבים, קילוף טייח ושפריץ מקירות ורצפות, בדיקת קווי מים בלחץ גבוה וכלל השימוש הביתי כגון רחבות גדולות ומלוכלכות, תריסים, ניקיון אופנועים\ג'יפים טרקטורונים וכיוצא בזאת.

למכונת שטיפה בלחץ גבוה ניתן לחבר אביזרי ניקיון שונים ומיועדים אשר יקנו פתרונות אפקטיביים לצרכי ניקיון כתמים קשים או באזורים שונים כמו: ניקיון ספרינקלרים, ניקוי בגובה, רחבות גדולות, ניקוי מסטיקים, ניקוי שמנים וגריז ועוד.

מכונת שטיפה בלחץ גבוה של מים חמים!

מכונת שטיפה בלחץ גבוה יכול גם להגיע בשילוב עם מים חמים, מכונת לחץ גבוה עם מים חמים מוציאה מים בלחץ תוך כדי חימום המים עד לטמפ' של 150 מעלות.

חימום המים מתבצע בתוך דוד הבנוי במכונת השטיפה בלחץ ע"י בערה של סולר אשר מחממת את המים במהירות המהירה ביותר. מנגד מכונה זו יכולה לעבוד גם עם מים קרים בלבד.

מכונת שטיפה בלחץ מים חמים מיועדת ללכלוך קשה במיוחד כמו שמנים, גריז, ניקוי משטחי מזון, וחיטוי משטחים לתעשייה הכבדה.

מכונת שטיפה בלחץ מים קרים בלבד הינה מיועדת ללכלוך קל יותר כגון שטיפת רכבים, אבק ואבנים , מפעלי מזון אשר לא דורשים חיטוי בחום, מפעלי תרופות, שימוש ביתי ועוד.

איך לבחור מכונת שטיפה בלחץ שתתאים לצרכים שלי?

בחירת מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה מורכבת מהתאמה של כמה פרמטרים חשובים כגון לחץ יציאת המים וספיקת המים לדקה או שעה.

לחץ היציאה הוא הלחץ אשר יוצא מקצה האקדח של המכונה, דרגות הלחץ של המים מכונות BAR ומשתנות בהתאם לצרכי הניקיון.

ספיקת המים היא כמות המים אשר מוציאה המכונה בדקה או שעה, תלוי בצרכים. בנוסף יש עסקים אשר צריכים מכונת שטיפה בלחץ בעלת כמות הספק שונה של חשמל, למשל הזנת חשמל חד פאזי (230V) או תלת פאזי.

מכונת שטיפה בלחץ גבוה המופעלת ע"י חשמל גבוה (תלת פאזי) תתאים יותר לעבודתם של עסקים גדולים כמו מפעלים, ומכונת שטיפה בלחץ גבוה בעלת הספק חשמל נמוך לעומת זאת (חד פאזי) תתאים לעסקים קטנים יותר.

בנוסף ישנם עסקים אשר עובדים בשטחים ללא נקודות חשמל ומים כלל לכן יזדקקו למכונה בעלת מנוע בעל הנעה עצמית (בדלק – בנזין או סולר) ומיכל הזנת מים, כמו למשל בקרנזל B230\270T

בחירת המכונה הנכונה לרכישה הינה מכונה אשר עונה על צרכי הלקוח לפי איפון מהות עבודתו של הלקוח. כיום בישראל ישנם מגוון רחב של מכונות שטיפה בלחץ גבוה המיוצרות בארצות שונות כמו סין, איטליה וגרמניה.

גרניק בהתאמה אישית!

חברת טופ קלין הקימה מערך שמרכיב מכונות השטיפה בלחץ גבוה לפי דרישת הלקוח! אנו מרכיבים את המכונות מתוך מגוון פרמטרים הניתנים לשינוי גמיש כמו גובה לחץ, אורך כבל החשמל, מה תהיה ספיקת המים, הספק החשמל, אורך הצינור, אורך האקדח עם או בלי גלגלים ועוד.

אנו מקיימים אפיון צרכים מלא של הלקוח ובונים את מכונת השטיפה המושלמת לצרכים האישיים ולרצונות של כל עסק ועסק. לעוד פרטים ומידע על מכונת שטיפה בלחץ בהתאמה אישית/

לשיחת יעוץ והתאמה חינם