ציוד ניקיון לתעשיה

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכל על סברינה ומכונה לניקוי ספות

מה צריך לדעת לפני שרוכשים מכונה מקצועית לניקוי ספות

 

במידה ואתם בעלי מקצוע בתחום ניקוי ספות, ידוע לכם כי כלי עבודה איכותיים הם היסוד לביצוע עבודה מקצועית ויעילה. קניית מכונת ניקוי ספות היא החלטה אשר מצריכה מקצועיות והתעקשות על קבלת ההחלטה הנכונה. כאשר אתם פונים לרכישה של מכונה לניקוי ספות עבור העסק שלכם, ישנם מספר דברים שחשוב לקחת בחשבון לפני שתקבלו את ההחלטה הסופית:

 

1. בחירת מכונה מקצועית לניקוי ספות

בשוק ניתן למצוא מגוון רחב של מכונות לניקוי ספות, ממותגים שונים. הן נקראות גם שואבי הזרקה יניקה או שואבי אבק ולחות אך למעשה מדובר במכונת הזרקה יניקה המשלבת הזרקת מים בלחץ גבוה לצד שאיבת המים והלכלוך למיכל נפרד.

המכונה המוכרת ביותר בשוק הישראלי כיום היא מכונת סברינה. סברינה היא מכונה מקצועית לניקוי ספות אשר מיוצרת באיטליה. מכונות הסברינה קומפקטיות, נוחות ופשוטות לתפעול, מגיעות עם עוצמת ניקיון מדהימה שחוסכת זמן עבודה ומוציאה כל לקוח מרוצה. מכונות סברינה מגיעות בשני סוגי נפחים ועוצמות –
א. סברינה ספריי בנפח 14 ליטר ולחץ של 4 BAR
ב. סברינה מקסי בנפח 30 ליטר ולחץ של 9 BAR

 

2. חומרי ניקוי לספות

מכשירי ניקוי ספות מקצועיים יכולים להבטיח ניקוי מעמיק, אך יש לשים דגש וחשיבות גם לאיכות החומרים וטיב הציוד לניקוי ספות.  חומרי ניקוי לספות הם חומרי ניקוי מיוחדים המכילים רכיבים ממיסי שומן שלא פוגעים בבד ובסיבים ומאפשרים להמיס כתמים קשים בתוך כמה דקות. שימוש בחומרי ניקוי לספות באיכות גבוה מסייע לחסוך בזמן העבודה וכן לחסוך במאמץ פיזי רב.

 

3. ציוד לניקוי ספות

אביזרים לניקוי ספות הם ציוד הכרחי לתחילת עבודה מיידית עם מכונה לניקוי ספות הם טול שטיחים או טול ריפודים (בהתאם לסוג השירות), צינור שאיבה וצינור הזרקה. הטול בדרך כלל נמכר בנפרד מהמכונה.
טול ריפודים הוא טול שמתאים לניקוי ספות ומושבים ואילו טול שטיחים מתאים לניקוי סיבים עבים.
טופ קלין טכנולוגיות מספקת במעמד הרכישה של מכונת הסברינה טול שטיחים או טול ריפודים לבחירה במתנה.

 

4. תחזוקה ושירות:

בדקו כי תוכלו לקבל שירות ותחזוקה מהיבואן בכל עת שיידרש . כמו כן יש לוודא כי יש ליבואן גישה לחלפים וחלקי חילוף במקרה הצורך. מכונה מושבתת אומר שלא תוכלו לצאת לעבוד ולהכניס כסף. וודאו שיש לכם אמא ואבא.

לשיחת יעוץ והתאמה חינם