ציוד ניקיון לתעשיה

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

מהי אוסמוזה הפוכה

מהי אוסמוזה הפוכה?

אוסמוזה הפוכה היא מכשיר אשר משמש לניקיון משטחים תעשייתיים. האוסמוזה הומצאה בשנת 1965 להתפלת מים ועם השנים הפכה להיות מוכרת בתעשיית הניקיון עבור ניקיון פאנלים סולריים.

פאנל סולרי הוא משטח אשר מצריך ניקיון ותחזוקה שוטפת כדי שהאבק המצטבר לא יפריע לקליטת השמש והאנרגיה הסולרית. כדי שהאדם יוכל לנקות יותר פאנלים סולריים מבלי לנגב אותם אחר כך ועדיין לקבל תוצאה של "חלון מבריק", המציאו את האוסמוזה ההפוכה.

איך עובדת אוסמוזה הפוכה

אוסמוזה הפוכה עושה תהליך של פירוק למים מהמלחים ומהאבנית, מנקזת אותם ומתיזה על משטח הניקוי מים "טהורים" ונקיים לחלוטין מה שיוצר אפקט של משטח זכוכית מבריק גם ללא צורך בניגוב.

למכשיר מתחבר צינור מים רגילים אשר עוברים תהליך סינון דרך פילטר פחם מיוחד, ואז עוברים לתוך המימרנה.

מימרנה היא פילטר אשר יושב בתוך תא לחץ ומסנן שוב את המים מאבנית ומלחים שונים. משם המים עובדים דרך תא עם כדוריות שרף אשר מסנן את המים בתהליך הסופי ואז המים יוצאים נקיים מאוד ובלחץ מים נמוך מאוד.

האוסמוזה ההפוכה כיום, משמשת לניקיון בתעשייה. היא עדיין משמשת לניקיון פאנלים סולריים, ובנוסף לניקיון של : קירות מסך, חלונות, תריסים, חלונות של בנייני משרדים, זכוכיות בבנייני מגורים, בתים פרטיים ועוד.

איפה ניתן להשיג מכשיר אוסמוזה הפוכה

לפני שרוכשים אוסמוזה הפוכה דרך אחד היבואנים המובילים בארץ, יש לשים לב לפרמטרים מסוימים שמותאמים על פי הצרכים האישיים שלך.

פרמטר שיש לשים לב אליו למשל הוא כמות המים שהמכונה מסוגלת לייצר בשעה, מכונה המייצרת 250-300 ליטר בשעה תצליח לנקות יותר שטח בפחות זמן עבודה. המכונה תתאים לתעשייה ובעלי מקצוע כמו חברות ניקיון לניקיון חלונות בגובה וסנפלינג.

למכונה שמתאימה לניקיון חלונות וזכוכיות בבתים פרטיים ומשרדים חשוב שתהיה יכולת תפעול ותמרון נוחה, חלקים זולים ובעיקר נוחה לשימוש.

ניתן להוסיף לאוסמוזה מוט קרבון מיוחד בעל משקל נמוך לעבודה ממושכת בגבהים

לפרטים נוספים ולרכישת אוסמוזה הפוכה לחצו כאן

לשיחת יעוץ והתאמה חינם