ציוד ניקיון לתעשיה

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיהי Kranzle?

חברת kranzle היא חברה גרמנית אשר נוסדה בשנת 1974

קרנזל היום נחשבת לאחת החברות המובילות והאיכותיות ביותר בעולם לייצור מכונות ניקיון ושטיפה בלחץ גבוה, כמו למשל הגרניק. מכונת שטיפה בלחץ גבוה היא מכונה אשר מוציאה מים בלחץ גבוה ומופעלת על ידי חשמל או מנוע בנזין או סולר. מכונת השטיפה מוציאה לחץ מים גבוה המכונה BAR – הלחץ משתנה בהתאם לצרכים החל מ50 BAR עד 500 ויותר. השימושים העיקרים של מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה הם: שטיפת רכבים, מפעלי מזון, מוסכים, שטיפת רצפות או קירות שהצטבר בהם לכלוך קשה לניקוי רגיל, לכלל התעשייה אשר זקוקה לניקיון מסיבי וחזק כגון ניקוי כלי צמ”ה ועוד. המכונות יתאימו לבעלי עסקים קטנים או גדולים, לניקיון חצרות בבתים פרטיים, ניקיון תריסים במהירות ובקלות ועוד.

"עדיף מושלם… מאשר זול"

משפט זה מוביל את החזון של קרנזל משנת 1974 ועד היום. כבר מההתחלה ייחסו חשיבות רבה לאיכות וטיב החומרים והחלקים מהם עשויה המכונה. למשל ראש משאבת הלחץ והבוכנה עשויות פליז מיוחד אשר לא מחליד וכך ומונעים קורוזיה בתוך המערכת. בנוסף המכונה בעלת בוכנה מיוחדת העשויה מפלדה בעלת ציפוי קרמי אשר לא רגישה להבדלי טמפרטורות, ובכך שומרת על אורך חיי המנוע לאורך זמן . מחלקת המו"פ של קרנזל עובדת בכל עת על חידושים במוצרים בהתאם לצרכי הלקוחות והשוק, ומספקת פתרונות יעילים ואיכותיים לדרישות הניקיון הגבוהות בשוק הפרטי והתעשייתי בניהם חקלאות , תעשייה , שירותים ציבוריים ועירוניים או בתים פרטיים וחצרות.  

איך משיגים קרנזל בארץ?

חברת טופ קלין טכנולוגיות היא היבואן הרשמי לקרנזל בישראל ומספקת את מיטב המכונות הנמכרות והאיכותיות ביותר של המותג הגרמני. חברת טופ קלין מפעילה מערך ושירות תיקונים מקיף וארצי הנותן מענה מקיף לחלקים ותקלות בכל המכונות. לצפייה במכונות שטיפה בלחץ תוצרת קרנזל גרמניה לחצו כאן

לשיחת יעוץ והתאמה חינם